W naszej ofercie znajdziesz meble dziecięce uznanych producentów, które słyną z ciekawych projektów i wysokiej jakości wykonania. Wszystkie produkty możesz obejrzeć w naszym sklepie mebelki 24.com.pl 

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pejzaże

Obraz - Arcydzieło natury Obraz - Arcydzieło natury
Producent: Artgeist
Cena:

291,00 zł

zobacz więcej
Obraz - Bałtyk o poranku Obraz - Bałtyk o poranku
Producent: Artgeist
Cena:

241,00 zł

zobacz więcej
Obraz - Baśniowa puszcza Obraz - Baśniowa puszcza
Producent: Artgeist
Cena:

241,00 zł

zobacz więcej
Obraz - Baśniowy las Obraz - Baśniowy las
Producent: Artgeist
Cena:

291,00 zł

zobacz więcej
Obraz - Bezkres wód Obraz - Bezkres wód
Producent: Artgeist
Cena:

241,00 zł

zobacz więcej
Obraz - Blask dnia Obraz - Blask dnia
Producent: Artgeist
Cena:

291,00 zł

zobacz więcej
Obraz - Blask słońca Obraz - Blask słońca
Producent: Artgeist
Cena:

341,00 zł

zobacz więcej
Obraz - Chata na uboczu Obraz - Chata na uboczu
Producent: Artgeist
Cena:

212,00 zł

zobacz więcej
Obraz - Cicha łąka Obraz - Cicha łąka
Producent: Artgeist
Cena:

222,00 zł

zobacz więcej

Pejzaże

Najlepiej odpoczywa Ci się w otoczeniu natury? Pejzaże pomogą Ci stworzyć w swoim wnętrzu azyl. Obrazy z krajobrazami przemienią każde pomieszczenie w spokojne i urocze miejsce. Dzięki nim uda Ci się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, która zapewni Ci komfortowy odpoczynek po ciężkim dniu pracy. W mebelki odkryjesz pejzaże z najpiękniejszych i najbardziej znanych zakątków na świecie. Morze, góry, dżungla, wodospady a może pustynia? Zapoznaj się z ofertą pejzaży i krajobrazów i podkreśl swoje wnętrze obrazem z ulubionym pejzażem.

Pejzaże obrazy

Chcesz zatrzymać na dłużej niezapomniane widoki łagodnych pagórków, romantycznych morskich zatok czy zamglonych lasów? Postaw na pejzaże obrazy, które perfekcyjnie oddają piękno natury. W naszej kolekcji znajdziesz wykonane z dbałością o każdy detal piękne krajobrazy jako obrazy jednoczęściowe i kilkuczęściowe, ukazujące najpiękniejsze zakątki świata. Proponujemy zarówno pejzaże obrazy bardziej realistyczne, jak i nieco abstrakcyjne. Możesz wybierać pomiędzy wzorami w intensywnych barwach, które ożywią przestrzeń oraz kompozycjami utrzymanymi w bardziej stonowanej kolorystyce. Wszystkie pejzaż obrazy łączą w sobie oryginalny design i wyraziste kolory oraz wytrzymałość. Możesz być także pewien wysokiej jakości i wytrzymałości naszych pejzaży.

Pejzaż na płótnie 

Pejzaże to motyw, który znany był już w starożytności. Pejzaż obrazy początkowo wykorzystywane były jako tło i dekoracja, ale z czasem stały się pełnoprawnym gatunkiem malarskim. Obecnie obrazy o takiej tematyce są bardzo chętnie wykorzystywane w dekoracji wnętrz. Ze względu na ich uniwersalny charakter, mogą zdobić praktycznie każde pomieszczenie: salon, sypialnię czy biuro, restauracje oraz sale w szkole. Krajobrazy pomogą nam odpocząć w otoczeniu natury uwiecznionej na dekoracjach ściennych. Obrazy pejzaże na płótnie są dobrym sposobem na stworzenie spokojnej, przytulnej przestrzeni do życia i pracy: można z powodzeniem zastosować je w salonie i w innych reprezentacyjnych wnętrzach.

Pejzaże na obrazach wielkich mistrzów

Pejzaż w malarstwie ma długą historię. Piękno natury było chętnie portretowane przez malarzy. Wśród arcydzieł malarstwa można znaleźć pejzaże przedstawiające krajobraz morski, idylliczne scenerie wzgórz i lasów oraz płótna nieujarzmionej i dzikiej przyrody. Obrazy pejzaży początkowo były traktowane jako tło i dekoracja, szybko jednak wzrosło zainteresowanie tymi kompozycjami i pejzaż stał się pełnoprawnym gatunkiem malarskimi. Artyści szczególnie umiłowali sobie krajobraz marynistyczny, który często oddawali na swoich obrazach. Wśród artystów zajmujących się malarstwem marynistycznym znajdują się takie znane nazwiska jak Claude MonetVincent van Gogh czy Wiliam Turner. W epoce romantyzmu widziano naturę jako potężną i nieujarzmioną siłę. Z tego też powodu, pejzaże na tych obrazach przedstawiają góry pełne majestatu i piękna, jednak zarazem kryjące w sobie niebezpieczeństwo. W historii malarstwa nie tylko przyroda miała swoje miejsce na pejzażach. Weduta czyli obraz przedstawiający panoramę miasta był szczególnie popularny na przełomie XVII i XVIII wieku. Artyści specjalizujący się w pejzażach miejskich szczególnie upodobali sobie Wenecję, choć w późniejszym okresie malarze portretowali również inne miasta. Pejzaż jako gatunek malarski cechuje się różnorodnością pod względem formy i tematyki. Również wśród artystów można znaleźć przedstawicieli różnych nurtów, którzy na warsztat obrali sobie krajobrazy. Z tego też powodu dziś możemy podziwiać wspaniałe obrazy pejzaży przedstawiające najpiękniejsze zakątki z całego świata.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/
Sklep internetowy Shoper.pl